Radio Noord
Radio Noord was zaterdagochtend, 5 februari in het dorpshuis van Oldenzijl met het programma Noorderrondrit.
Radio Noord was zaterdagochtend, 5 februari in het dorpshuis van Oldenzijl met het programma Noorderrondrit.
Slippertje Vanmorgen, woensdag 2 maart, was er door de sneewval ook in Oldenzijl een kleine slipper. Een auto is in de sloot gegleden. Dankzij Klaas Dijksterhuis en de trekker van Hommes stond de auto binnen de korste keren weer op de weg.
Klein ongelukje Lees bericht »
Dörpshoes op de luifel Afgelopen week heeft Anton van de Velde de luifel van het dorpshuis voorzien van een mooie naam. Zie hiernaast het resultaat.
Pool certificaten Sinds kort is er een poolbiljart in het dorpshuis. Omdat de jeugd ook graag hiermee wil spelen heeft Dick Knol (onze biljartkampioen) uitgelegd hoe je dit het beste kunt doen. Na afloop kregen de deelnemers een certificaat.
Poolcertificaten 2005 Lees bericht »
Hardrijderijvereniging naar Kardinge Zaterdag 19 maart heeft de Hardrijderijvereniging van Oldenzijl, samen met de leden die het leuk vonden een uitstapje gemaakt naar Karding. De jeugd heeft les gekregen in ijshockey. Na het schaatsen heeft iedereen patat in het dorpshuis gegeten.
Neut’nschait’n in Oldenzijl Om maar direct van wal(noot) te steken: 16 kinderen onder de bezielende leiding vn Angelia hebben zich 2de Paasdag geworpen op ’t Neut’nschait’n. Het was een samenwerkingsproject waarmee de wereldvrede zou kunnen worden bereikt: de een gooide ze eraf, alle anderen legden ze weer terug. De zogenaamde volwassenen, tja dat was een
neut’n schaiten, april 2005 Lees bericht »
20-04-2005 – Dorpenronde T Op woensdag 20 april j.l. is de gemeente Eemsmondin onsdorp geweest. Er was een goede opkomst vanuit het dorp.Wethouder Eijsinga heeft bij Bouke Witteveen op de trekkermeegereden over ‘de drempel’, zodat hij live kon meemaken wat alle trekkerrijders in het hoogseizoen een aantal keren per dag meemaken. De drempel ligt
Dorpenronde april 2005 Lees bericht »
15-06-2005 – Daltondoordauwersdag Vrijdag 15 juni DDD. Dit staat voor Dalton Doordauwersdag in de school van Oldenzijl. Het was een gezellige drukte, lekker eten en leuke optredens. Barbeque en buffet op het speelveld. Betty en haar opvolger. Juf Ienke tussen de leerlingen die een afscheidstoneelstuk lieten zien.
Daltondoordouwersdag juni 2005 Lees bericht »
11-06-2005 – Vissen Zaterdag 11-06-2005 hebben een aantal mensen gevist in het maar. Het was heerlijk weer om bij het water te zitten. Vissen zijn er niet gevangen.